להתאמן עם בגדי קומפרשן CEP

רצים בגשם? אל תשכחו לבחור בגדי ריצה לחורף. הנה כל מה שחשוב לקחת בחשבון רגע לפני שיוצאים לרוץ.

החורף כבר כמעט כאן ואיתו ירידה לא רצויה בכמות האימונים. אין כמעט ספורטאי שלא חווה ירידה בחשק ובמוטיבציה לצאת לאימון במהלך העונה הקרה, הסיבות לכך ברורות: הגשם תמיד מופיע בזמן הלא נכון, קשה לעשות את הצעד הראשון ולצאת מהבית החם אל האוויר הקר שמחכה בחוץ שלא לדבר על השילוב הלא אופטימלי של גוף מיוזע ומזג אויר קר. אז מה עושים? ממשיכים כרגיל, בפול פאוור! פשוט נעזרים בציוד מתאים ומשדרגים את חווית האימון באמצעות בגדי ריצה לחורף שיעזרו לשמור על הכושר גם בעונה הרטובה. 

להתאמן בכל מזג אויר

ענף הריצה הפך לספורט פופולארי בישראל, והוא מושך אליו מדי שנה עוד מתאמנים בכל הרמות ומכל קשת האוכלוסייה. מרצים חובבים ועד מקצוענים, מצעירים ועד מבוגרים, נראה שכולם רוצים לרוץ. מדובר בספורט אולטימטיבי עבור מדינה בעלת אקלים כמו ישראל – חם כאן רוב ימות השנה והטמפרטורות הנעימות נשמרות גם לאחר רדת החשיכה. הזמן היחיד שעלול לאתגר כל חובב ריצה היא תקופת החורף אשר מזמנת לנו ימים גשומים, לילות קרים, חשיכה מוקדמת יותר ותנאי ריצה נוחים הרבה פחות. אז אחרי שמנינו את האתגרים שמזמן לנו החורף, הגענו לחדשות הטובות: היום קל מתמיד לשמור על שגרת אימונים, בכל עונה, בזכות השפע הרב שמציעות חברות הביגוד וציוד הספורט עבור המתאמנים. ביגוד ספורט נכון הוא כזה המאפשר לכם לרוץ גם בחורף וליהנות מנוחות מרבית, לכן כדאי שתוודאו שהוא עונה על הפרמטרים הבאים:

לרוץ בשלום: בטיחות לפני הכל 

אחת התופעות הידועות (לשמצה) במהלך העונה הקרה היא החשיכה המוקדמת, אשר מגיעה הודות לשעון החורף. העובדה הזו מקצרת את שעות האור וגורמת לאימוני הריצה של מתאמנים רבים לגלוש אל תוך החשיכה. אז כיצד מתאבזרים בהתאם בזמן ריצה לילית? באמצעות שימוש בביגוד ריצה לחורף הכולל מחזירי אור מובנים ובאביזרים מגבירי נראות כמו פנסים.

בעיה נוספת המאפיינת את זמן הריצה בחורף היא ההתמודדות עם מי הגשמים. מגרשי הספורט, הפארקים ומסלולי הריצה, כל אלה מתמלאים במי גשמים ונשארים רטובים במשך ימים שלמים. לכן חשוב לוודא שנעלי הספורט שלכם מונעות החלקה.

ביגוד ספורט למקצוענים

לשפר ביצועים גם בחורף: ביגוד אולטראלייט של המותג CEP

אל תתפשרו על בגדי ריצה לחורף יפים ומרשימים בלבד. חפשו ביגוד המשלב את הטוב שבכל העולמות – עיצוב מותאם לסוג האימון, בד איכותי ויכולת עמידות גבוהה. בין בגדי הספורט המומלצים לחורף נמצאים מוצרי אולטראלייט של המותג CEP. אלו הם בגדי קומפרשן (ביגוד לחץ) המעוצבים במיוחד עבור ספורטאים במטרה לשפר ביצועים ולספק חווית אימון מתקדמת. 

השימוש בבגדי הקומפרשן של CEP כחלק אינטגרלי מאימון הריצה תורם בשיפור ביצועים, מניעת פציעות, והחלמה מהירה יותר. ביגוד הקומפרשן לספורט של CEP מבוסס על טכנולוגיה רפואית אשר מאפשרת התאוששות מהירה יותר לאחר אימון וכך מסייעת לכל אצן ליהנות מביצועים טובים יותר. 

בגדי הריצה האלו מתאפיינים בעיצוב אנטומי אשר מותאם בדיוק לגוף המתאמן ומרגיש כשכבת עור שניה, בלי לייצר חיכוך. הבגדים מיוצרים מבד אוורירי בעל יכולת נידוף זיעה, המאפשר קירור ושמירה על טמפרטורות גוף קבועה. 

שומרים על טמפרטורת הגוף

אחת הבעיות המרכזיות כשמדובר בריצה בתנאי חוץ במהלך החורף היא הפרשי הטמפרטורות וההבדל בין חום הגוף, והזיעה המצטברת עליו, לבין הקור השורר בחוץ. הפער בין מזג האויר הקר לבין הגוף החם עלול ליצור מצב של שרירים תפוסים, הופעה של תסמיני צינון ואפילו דלקת ריאות. לכן כשיוצאים לריצה במהלך החורף הקר חשוב לבחור בבגדי ריצה מתאימים לחורף. ביגוד הקומפרשן לספורט של CEP משלב טכנולוגיה חכמה המאפשרת התאמת טמפרטורה לתנאי אקלים משתנים. הבגדים משלבים בדים מנדפי זיעה ומונעי לחות, לצד טכנולוגיה ייחודית להתאמה לתנאי אקלים משתנים וכך מאפשרים לשמור על טמפרטורת גוף מבוקרת גם במהלך אימון במזג אויר קר במיוחד. בנוסף לבגדים, גם גרבי הלחץ של CEP שומרים על חום הגוף על ידי השימוש בפוליאמיד היידרופילי חדשני, אשר מונע התפתחות של לחות ושומר על כפות הרגליים יבשות לאורך האימון כולו.