כשמדובר בכדורגל יש כמה דברים שברורים לכל: הכדור הוא עגול, כדורגל משחקים 90 דקות, וגרבי כדורגל הם חובה. הנה כל הסיבות מדוע כדאי גם לכם להשקיע ולא לגרוב גרביים רגילים במשחק כדורגל.

רוצים לקחת את המשחק שלכם רמה אחת קדימה? השקיעו בגרבי כדורגל טובים ותרגישו בשיפור מיד. בין אם אתם שחקנים חובבים, מקצוענים או ממוקמים במקום טוב באמצע, כשמדובר בכדורגל, ציוד נכון עושה את כל ההבדל. ממגינים ועד ביגוד כדורגל, כאן לפרטים הקטנים יש חשיבות רבה. 

למה כדאי לכם לבחור בגרבי כדורגל ולא בגרביים רגילים?

אם אתם נוהגים לגרוב גרבי ספורט רגילים במהלך משחק כדורגל, כדאי שתדעו: הגרביים האלה אומנם עדיפים מגרביים רגילים, אך עדיין, תרומתם לאימון אינה גדולה במיוחד. לשימוש בגרבי כדורגל מקצועיים כחלק משגרת המשחק יש מספר יתרונות בולטים וכדאי לכל שחקן לאמץ את השימוש בהם, ללא כל קשר לרמת המשחק. 

גרבי הקומפרשן (ביגוד לחץ) של חברת CEP נחשבים לבחירה מנצחת לשחקנים. הם יאפשרו לכם לייצר מראה אחיד לכל חברי הקבוצה, יסייעו בנידוף זיעה, ישפרו את זרימת הדם ויספקו תמיכה ושימוש במגני שוק במהלך המשחק. הנה כל הסיבות לשלב אותם כחלק קבוע מהמשחק.

יוצרים מראה מקצועי: ראשית, בואו נדבר על תרומתם בפן האסתטי. לשילוב של גרביים כאלו כחלק מהמלתחה יש השפעה רבה על מראה השחקן והם מספקים מראה ייצוגי ומרשים יותר. תוכלו לבחור בגרבי קומפרשן מתוך מגוון עיצובים וצבעים, לגברים ונשים, ותמצאו כאן אפילו גרביים בעיצוב בסגנון שנות ה-80, לחובבי מראה הרטרו. 

שומרים על אחידות הקבוצה: במקרים בהם השחקנים הם חלק מנבחרת או קבוצה קבועה, ניתן להשתמש בגרבי הכדורגל כחלק ממדי הקבוצה, היות וניתן למצוא אותם בשלל גוונים אשר ניתן לשלב בהתאם לתלבושת הקבוצה.

משאירים את כפות רגליים יבשות: גרבי הקומפרשן בעלי יכולת נידוף גבוהה, בזכות אריג דק, נושם ואוורירי. השימוש בגרביים שומר על כף הרגל יבשה לאורך המשחק. מלבד תחושה נעימה יותר, בד מנדף זיעה מונע התפתחות של בקטריות וריח רע בתוך הנעל.

משפרים את זרימת הדם: השימוש בגרבי הלחץ מונע מהדם להצטבר באזור הרגליים ולגרום לבצקות ולנפיחויות. טכנולוגיית הקומפרשן הייחודית תורמת בשיפור זרימת הדם בגוף וכך מאפשרת החלמה מהירה יותר לאחר פעילות מאומצת.

מעוצבים באופן אנטומי: בשונה מגרביים רגילים, גרבי כדורגל הם בעלי מבנה ייחודי, אשר מותאם למשחק אינטנסיבי. הבד שלהם עבה יותר והן רכים יותר באזור התפרים וקצות האצבעות. פרט זה עוזר לרכך את הזעזועים שכריות האצבעות סופגות ומצמצם את הסיכוי ליבלות בתום המשחק.

גרבי קומפרשן עם טכנולוגיית 3.0 של CEP נחשבים למתקדמים ביותר והם משלבים חומרים אשר הוכחו כיעילים במניעת שלפוחיות. בנוסף תורמים הגרביים לסילוק של פסולת מטבולית כמו לקטט (חומצת חלב) וזירוז חילוף החומרים בשרירים והעברה של חומרים מזינים לאזור הרגליים, בזכות הגברת זרימת הדם לשרירים. על ידי כך תורם השימוש בגרבי הקומפרשן בשיפור ביצועים וזירוז תהליך ההחלמה של הגוף לאחר פעילות ספורטיבית. 

מאפשרים שימוש במגני שוק: שחקנים חובבנים ברמה גבוהה ועד מקצוענים לגמרי משתמשים במגני שוק לרגל. השימוש בגרביים גבוהים מאפשר לכסות את מגן העצם ולשפר את אחיזתו כך שלא יחליק וימשיך להגן על רגליו של השחקן לאורך כל המשחק. המגנים בדרך כלל אינם מהודקים לרגל בשום אמצעי פרט לגרביים שדואגים להצמיד את המגן לעצם. עצם השוק נמצאת בפוטנציאל פציעה גבוהה, הודות לקרבתה היחסית לכדור במהלך המשחק, כמו גם בגלל גלישות הגנה (גליצ׳ים) מסוכנות שאמנם בדרך כלל מכוונות לכדור, אך לעיתים מפספסות את המטרה. 

גרבי קומפרשן של חברת CEP: השילוב המושלם בין ספורט לרפואה

במקור, בגדי הלחץ פותחו במטרה לספק מענה לסובלים מבעיות ורידים שונות והשימוש בהם היה רפואי בלבד. בשנים האחרונות הם הפכו לתגלית של ממש עבור ספורטאים, וכיום הם מהווים חלק בלתי נפרד מאימון הכושר של אתלטים רבים, אשר עוסקים בשלל תחומים המצריכים סיבולת גבוהה. גרבי קומפרשן של חברת CEP עם טכנולוגיית 3.0 פותחו בשילוב טכנולוגיית medi – true compression טכנולוגיה ייחודית המגיעה מעולם הרפואה, המאפשרת שיקום יעיל ומהיר יותר, הפחתה בכאבים, נפיחויות ופציעות ספורט. השימוש בהם יעזור לכם לשבור שיאים אישיים, לשפר ביצועים וליהנות מהתאוששות מהירה יותר בתום המשחק.