מטפחים כדורגלן צעיר בבית? משמירה על שגרת אימונים מסודרת ועד השקעה בציוד מתאים, בביגוד ובגרבי כדורגל, הנה כל הדרכים להפוך אותו למקצוען.

כולנו גדלנו על משחקים משבת לשבת, עם שירים ושערים ברקע, תקוות גדולות על הנבחרת ואהבה לכוכבים הגדולים. חלקנו אפילו שיחקנו בעצמנו או חלמנו בגדול לשחק לקול תשואות האוהדים. החלומות האלה שלנו יכולים להפוך למציאות של ילדינו. זה אכן אפשרי אם הילד אוהב לשחק וניחן בכישרון, אבל הדרך לשם לא קצרה. איך עושים זאת נכון? ישנן כמה נקודות שחשוב לשים לב אליהן:

הקפדה על שגרת אימונים 

מגדלים את דור העתיד של הכדורגל הישראלי אצלכם בבית? הילד מציג יכולות משחק שאי אפשר להתעלם מהן? טפחו אותו והשקיעו בו! ילדים זקוקים למסגרת, ולשם כך יש להם אותנו, המבוגרים, שינחילו בהם הרגלים נכונים, משמעת וסדר יום. ילדים מטבעם אוהבים יותר חופש ופחות גבולות, אך כשמדובר בשאיפות ספורטיביות מסגרת יציבה היא הבסיס עליו נשען המשחק כולו. ילדים המתאמנים במועדוני כדורגל או חוגים מקצועיים חייבים לשמור על שגרת אימונים קבועה ורציפה בכדי לשפר הישגים, להתאמן ולתרגל עד למצוינות. הנחילו לילדכם הרגלים אלו, למדו אותו את החשיבות שבהקפדה על הגעה לכל אימון, ללא חוסרים או איחורים, גם כאשר יש לכך מחיר בזמן שינה או פנאי. אם הילד יבין שזהו המתכון להצלחה, הוא יעשה את הוויתורים האלה בחפץ לב, המוטיבציה שלו תגדל והתוצאות לא יאחרו להגיע.

השקיעו בציוד ספורט מקצועי

ההבדל בין מקצוען לחובבן מתחיל בתפיסה העצמית – אם הילד שלכם ירגיש מקצוען, הוא כבר בדרך להפוך לכזה. תנו לו להרגיש שאתם מאמינים בו, חזקו אותו לא רק במילים אלא גם במעשים. השקיעו בציוד מתאים שיוכיח שאתם מאמינים בו וביכולותיו ולא רואים במשחק גחמה חולפת. בחרו יחד בגדי כדורגל מבד איכותי מנדף זיעה וכמובן נעלי כדורגל איכותיות שיתרמו ליכולת המשחק שלו, יפחיתו כאבים וימנעו פציעות שונות. ולא רק לנעליים יש חשיבות אלא גם לגרביים. אל תתפשרו על גרבי ספורט פשוטים, וודאו שילדכם משחק עם גרבי כדורגל מקצועיים. גרבי כדורגל לילדים תורמים רבות למראה השחקן, הם יוצרים מייד מראה ייצוגי, והם תורמים גם לחיבור של הילד למשחק – הוא מרגיש מרשים ומקצועי, תחושת הביטחון שלו בעצמו גוברת וכך תחושת המסוגלות, אשר מובילה לתוצאות טובות יותר.

גרבי הקומפרשן של חברת CEP עם טכנולוגיית 3.0 משלבים את הטוב שבכל העולמות: ציוד ספורטיבי מקצועי לצד טכנולוגיה רפואית. ביגוד הקומפרשן של CEP הינו ביגוד לחץ מקצועי, המשלב טכנולוגיה ייחודית הלקוחה מעולם הרפואה, אשר פותחה בשילוב מומחים לרפואת ספורט וספורטאים מקצועיים, כשמטרת העל הינה יצירה של גרביים התורמים לשיפור ביצועים, להתאוששות מהירה לאחר פעילות ספורטיבית ולמזעור פציעות הנגרמות במהלך האימון. הגרביים פותחו בשילוב טכנולוגיית medi – true compression, אך אל תתנו להגדרה הרפואית להטעות אתכם, מדובר בגרביים שיתאימו לילדים, גם בגיל צעיר, ויהוו תוספת מקצועית למשחק הכדורגל. הגרביים מיוצרים מאריג ייחודי בעל יכולת נידוף זיעה מקסימלית, אשר שומר על כפות הרגליים יבשות במהלך המשחק, מונעת התפתחות של בקטריות וריחות רעים בפנים הנעל. וכשהרגליים יבשות, תופעות כמו נפיחויות בכף הרגל פוחתות באופן משמעותי. הגרביים מעוצבים באופן אנטומי כך שיתאימו בדיוק לכף הרגל ללא הפרעה או חיכוכים, כך שנחסך מילדכם העונג המפוקפק שבשלפוחיות, שפשופים ויבלות. בזכות טכנולוגיית הקומפרשן, הגרביים משפרים את זרימת הדם ומונעים ממנו להצטבר ברגליים וכך נמנעות בצקות ודלקות שונות ומתאפשרת התאוששות מהירה יותר של הגוף בתום המשחק.

ומה לגבי ההגנה? כל שחקן יודע שמשחק כדורגל אינטנסיבי עלול להיות מלווה לא אחת בפציעות. לא תמיד ניתן למנוע אותן, אך חשוב להתמגן מפניהן. הגרביים הגבוהים מאפשרים לשמור על הגנה מקסימלית של אזור השוק במהלך המשחק, אשר נמצא בפוטנציאל פציעה גבוה, על ידי מגנים מקצועיים. הגרביים מהדקים את מגני השוק אל העצם ומשאירים אותם במקומם בזמן המשחק, מבלי לפגוע בטווח התנועה של השחקן. 

השקיעו בתזונה נכונה

הגוף הוא מכונה מתוחכמת, והיא עובדת הכי טוב כאשר היא זוכה לדלק איכותי – אוכל מזין. הקפידו על תפריט עשיר הכולל את כל אבות המזון, ירקות, פירות, סיבים וחלבונים. כל אלה יתרמו לתחושה פיזית טובה יותר ויעזרו לילדכם לסגל אורח חיים בריא באופן קבוע.