מתאמנים באופן קבוע ומעוניינים לשפר ביצועים וליהנות מאימון אפקטיבי יותר? בגדי הקומפרשן יאפשרו לכם להגביר את הכוח והסיבולת וליהנות מתחושה טובה יותר במהלך האימון ולאחריו.

בגדי מותג הקומפרשן CEP מבוססים על טכנולוגיה ייחודית ומציעים מענה מותאם עבור ספורטאים בכל הרמות. הבגדים מיוצרים על ידי חברה בעלת שם עולמי בתחום הרפואה ופותחו בשיתוף ספורטאים מקצועיים ומומחי רפואה מובילים בעולם.

 אם אתם עוסקים בספורט אתם ודאי מכירים את הצורך הבלתי פוסק לכבוש יעדים חדשים, לשפר תוצאות ולעלות כל הזמן בדרגת הקושי. הרצון הזה הוא מה שדוחף כל ספורטאי קדימה, מאפשר לו להשתפר כל הזמן ושומר עליו דרוך. אך מלבד כוח רצון ומוטיבציה גבוהה, התמדה ונתונים פיזיים, ישנו דבר נוסף שיעזור לכם לשפר את ביצועיכם ולהפוך לספורטאים טובים יותר ואלו הם בגדי הקומפרשן. הביגוד הייחודי הזה יאפשר לכם לכבוש כל מטרה, ויעזור להפוך כל אימון לאפקטיבי יותר. אם עוד לא התנסיתם בהם, זה הזמן להיווכח בעצמכם.

מה זה ביגוד קומפרשן ואיך הוא עובד?

ביגוד קומפרשן הוא ביגוד לחץ רפואי אשר פותח במקור עבור אנשים המתמודדים עם בעיות ורידים ומחלות שונות בכלי הדם. עם הזמן, התוודעה גם קהילת הספורט ליתרונותיו הרבים, והחלה לאמץ את השימוש בו. כיום, ספורטאים רבים בעולם כולו, בענפי ספורט מגוונים וברמות אימון שונות – מחובבים ועד מקצועיים, כבר אימצו את השימוש בבגדי הקומפרשן במהלך האימון. מחקרים אשר בדקו את השימוש בבגדי הקומפרשן במהלך פעילות ספורטיבית, הראו כי הם תורמים לשיפור הכוח והסיבולת, מסייעים בהפחתת כאבים ובמניעת פציעות והיווצרות דלקות שרירים.

להתאמן עם בגדי קומפרשן CEP

CEP – חוד החנית של בגדי הקומפרשן בעולם

ביגוד הקומפרשן של חברת CEP מוביל את תחום הקומפרשן ברחבי העולם. המוצרים כוללים קו ביגוד לחץ מקצועי אשר פותח במיוחד עבור ספורטאים ומתאמנים והם מהווים חלק אינטגרלי משגרת האימונים של אלפי רצים, משתתפי טריאתלונים, ואתלטים בענפים נוספים. טכנולוגיית הקומפרשן שמובילה CEP תורמת בשיפור ביצועים, מניעת פציעות, והחלמה מהירה יותר. השימוש בטכנולוגיית הקומפרשן תורמת להתאוששות מהירה יותר של כלי הדם והשרירים אחרי פעילות ספורטיבית. הלחץ אותו מפעילים הבגדים מאפשר סילוק של פסולת מטבולית כמו לקטט (חומצות חלב) מהדם והשרירים, וכך מסייע בחידוש מאגרי האנרגיה בגוף. פעולה זו מונעת תשישות לאחר האימון ומסייעת בהחלמה מהירה יותר של השריר. יתרון נוסף לבגדי הקומפרשן הוא ביכולתם לשפר את זרימת הדם, בזכות הלחץ אותו הם מפעילים, אשר יוצר התנגדות ומשפיע על ההחזר הוורידי. פעולה זו משפרת את החזר הדם לכיוון הלב ומזרימה חמצן לדם, ומשם אל השרירים ותורמת באופן ישיר לעלייה ברמת הסיבולת והכוח במהלך האימון.

הבגדים עשויים בטכנולוגיית אריגה מיוחדת הגורמת ללחץ מתון על אותו אזור, אשר יוצר התנגדות המשפיעה באופן חיובי על ההחזר הוורידי. בנוסף, השימוש בבגדי הקומפרשן של CEP במהלך פעילות ספורטיבית מפעיל מתח שרירים מוגבר בגוף אשר משפר את היציבה והקואורדינציה, מסייע בייצוב עצמי של המפרקים והשרירים ותמיכה בגידים.

ואם עד היום נאלצו רצים להתמודד עם הזעזועים הנגרמים במהלך ריצה, היום המצב שונה לגמרי. ביגוד הקומפרשן מסייע בבלימת זעזועים ומפחית את עוצמתם, בזכות הטכנולוגיה הפועלת על טונוס השריר ומסייעת בהקטנת פציעות.

ביגוד ספורט למקצוענים

כשתחום הכושר פוגש את עולם הרפואה – השמיים הם הגבול

כשמדובר במוצרים המתפקדים ממש כמו שכבת עור שניה, שלהם השפעה על כל מערכות הגוף, השרירים וכלי הדם, חשוב לדעת שהגוף שלכם נמצא בידיים טובות. מומלץ לוודא שהביגוד אותו רכשתם עומד בכל התקנים הנדרשים, שתהליך הפיתוח שלו כלל בדיקות של מומחים בתחום הרפואה ושהוא נוסה ואושר על ידי ספורטאים.

בגדי מותג הקומפרשן CEP ישאירו אתכם רגועים במהלך האימון ולאחריו. המוצרים בסדרה עברו תהליכי פיתוח מורכבים המבוססים על טכנולוגיות רפואיות מתקדמות, המספקות הגנה על מקסימלית לגוף בזמן האימון. תהליך הפיתוח נעשה בשיתוף ספורטאים מובילים, מומחי רפואת ספורט ופיזיותרפיסטים. גם בשלב הייצור, נשמר סטנדרט ברמה הגבוהה ביותר, כאשר הבגדים מיוצרים על ידי חברה בעלת שם עולמי בתחום הרפואה – MEDI הגרמנית, אשר עומדת בראש תחום גרבי הלחץ והחבישות בזכות טכנולוגיית האריגה הייחודית שפיתחה.

העיצוב האנטומי של הבגדים מאפשר להם להתמזג עם הגוף ללא הפרעה. הוא מפחית את עוצמת החיכוך וכך מסייע במניעת חבלות, שפשפות ויבלות. משלב רפידות סיליקון ונקודות גמישות היוצרות אחיזה טובה ומונעות החלקה. הביגוד מתאים לתנאי אקלים משתנים כך שתוכלו להתאמן בכל מצב ובכל מזג אוויר, בזכות טכנולוגיה חכמה המאפשרת שמירה על טמפרטורה מבוקרת בכל מצב. הבד הייחודי של הבגדים מסייע בנידוף זיעה ומניעת לחות.

אם גם אתם מעוניינים לשפר ביצועים, לכבוש יעדים חדשים וליהנות מאימון ברמה אחרת, נסו את בגדי הקומפרשן והצטרפו להצלחה.