טכנולוגיית קומפרשן ייחודית

טכנולוגיית קומפרשן ייחודית

טכנולוגיית הקומפרשן של מוצרי CEP מבוססת על טכנולוגיות רפואיות מובילות בתחום גרבי וחבישות לחץ שמפתחת חברת medi הגרמנית כבר קרוב ל-70 שנה. כל אחד ואחד ממוצרי CEP מביא לידי ביטוי עשרות שנות ניסיון בתחום מוצרי לחץ רפואיים, שיתוף פעולה עם אתלטים מקצועיים ומומחים ברפואת ספורט. כל מוצרי CEP מיוצרים בשיטת אריגה חדשנית, טכנולוגיית קומפרשן ייחודית ובדיקות איכות מחמירות.
עיצוב אנטומי חכם

עיצוב אנטומי חכם

להתאמה מרבית ולביצועים שמגיעים עד הקצה, חשוב שהביגוד שתבחרו לאתגר הבא שלכם יתאים באופן מושלם. גרבי קומפרשן של CEP מגינים על כף הרגל כמו עור שני וכך מונעים שלפוחיות ונקודות לחץ, ארוגים עם רפידות סיליקון מובנות להקלה באזורים ממוקדים, מספקים אחיזה חכמה באמצעות נקודות גמישות בתחתית הגרב ואפילו מגיעים עם מחזירי אור חכמים המגבירים את הנראות בלילה ושומרים על הביטחון בריצה.
התאוששות קצרה יותר וביצועים טובים יותר

התאוששות קצרה יותר וביצועים טובים יותר

החלמה היא גורם הצלחה מרכזי לביצועים מעולים. ממש כמו סוללה, הגוף צריך לטעון את עצמו באופן יעיל כדי שיהיה מוכן תמיד לביצועי שיא. טכנולוגיית הקומפרשן של מוצרי CEP מעודדת את זרימת הדם ודוחפת את הגוף קדימה לרמה הבאה בכדי לעזור לו להשיג ביצועים טובים עוד יותר.
פחות רעידות, פחות כאבי שרירים

פחות רעידות, פחות כאבי שרירים

שמירה על הכושר והבריאות חשובה לכל מי בעוסק בספורט או באתגרים פיזיים. מוצרי הקומפרשן של CEP מסייעים בהגנת הגוף וייצובו בזמן פעילות ופותחו בשיתוף עם ספורטאים מובילים, מומחים ידועים ברפואת ספורט ופיזיותרפיסטים מנוסים.
שיפור זרימת הדם

שיפור זרימת הדם

טכנולוגיית הקומפרשן של מוצרי CEP מעודדת את זרימת הדם ומאיצה סילוק של תוצרי פסולת (כמו חומצה לקטית) מהגוף. התוצאה? אימון עם פחות כאבים, רגליים לא עייפות, וחידוש מאגרי האנרגיה בזמן שיא כדי להיות מוכנים לאתגר הגופני הבא.
התאמה אקלימית מיטבית

התאמה אקלימית מיטבית

טכנולוגיית הקומפרשן של CEP מבוססת על אריגה של חומרים המתאימים לטמפרטורות חמות וקרות המתאימה עצמה באופן מושלם לכל אתגר אתלטי או גופני. השימוש בחומרים הידרופיליים (סופגים) מבטיח נידוף לחות מהיר ורמת נוחות ללא מתחרים בעוד החוטים העשויים סיבים משולבים הופכים את הבד לעמיד ביותר.

שאלות נפוצות על טכנולוגיית קומפרשן

 • מהי טכנולוגיית הקומפרשן ולמי היא מיועדת?

  טכנולוגיית הקומפרשן של CEP פועלת בזמן האימון ולאחריו בכך שהיא מפעילה לחץ על חלקי הגוף אשר נמצאים בפעולה (זרועות, פלג הגוף העליון, רגליים וכפות הרגליים). הלחץ יוצר שיפור בזרימת הדם והחמצן לשרירים במהלך הפעילות ולאחריה.

   

 • מדוע טכנולוגיית קומפרשן אידיאלית לאימונים ולמאמצים פיזיים?

  היתרונות המובילים של טכנולוגיית הקומפרשן מסייעים לגוף במגוון היבטים –

  • שיפור זרימת הדם – שיפור אספקת החמצן והובלת חומרים מזינים לשרירים להגברת הכוח והסיבולת.
  • שיפור היציבה – הפעלת קולטנים בעור המובילים למתח שרירים מוגבר ולתחושת יציבות טובה יותר, המסייעת לייצוב עצמי של המפרקים.
  • החלמת השרירים – הלחץ תורם לסילוק מואץ של תוצרי פסולת (כגון חומצות חלב) מהשרירים תוך חידוש מאגרי האנרגיה להחלמה מהירה יותר של השרירים לאחר פעילות ספורטיבית.

  עיצוב אנטומי – התאמה אנטומית מדויקת המעוצבת באופן מושלם כדי להגן על כף הרגל כמו שכבת עור שנייה וכדי למנוע התפתחות שלפוחיות ונקודות לחץ.

 • למה טכנולוגיית הקומפרשן של CEP עדיפה יותר?

  קו המוצרים של CEP מתוכנן במיוחד לתחום הספורט ולאתגרים פיזיים ומבוסס על הטכנולוגיה הרפואית של חברת האם, MEDI גרמניה, יצרנית מובילה של חבישות לחץ.
  כל אחד ואחד ממוצרי CEP מביא לידי ביטוי עשרות שנות ניסיון של חברת MEDI כיצרנית מוצרי לחץ רפואיים ושיתוף פעולה עם אתלטים מקצועיים ומומחים ברפואת ספורט.

  מוצרי CEP מיוצרים בטכניקת אריגה עגולה וחדשנית במבנה אריגה בעל 7 חוטים, היוצר טכנולוגיית לחץ ייחודית משולבת הנעוצה בכל תפר בבד. כל מוצרי CEP עוברים מבדקי איכות ובקרה לפני יציאתם מהמפעל – 27 מבדקים שונים לאיכות החומר, האריגה, הגמישות, הקומפרשן ואיכות המוצר.

 • מה עוד מציעים מוצרי CEP מלבד טכנולוגיית קומפרשן?

  ביגוד הספורט של CEP  משלב טכנולוגיית הקומפרשן ביחד עם מאפיינים נוספים המבוססים על טכנולוגיות שונות שפותחו במיוחד לעמידה באתגרים פיזיים שונים ומגוונים בכל מזג אוויר  –

  טכנולוגיית SMART:

  • Smart infrared: סיבים המכילים מינרלים ביו-אקטיביים המחזירים את הקרינה האינפרה אדומה מהגוף עצמו ותומכים בתהליכי ההחלמה הטבעיים באמצעות מיקרוסירקולציה משופרת
  • קצף זכרון חכם: רפידות סיליקון מיוחדות המספקות הקלה לאזורים ממוקדים על ידי עיסוי הרקמות העמוקות. הרפידות מתאימות את עצמן לתנועות הגוף ופותחו במיוחד לאתלטים.
  • רצועות :Smart Wingtech נקודות הפעלה הממוקמות לאורך הגב ומספקות גירוי תחושתי עדין המעודד יציבה זקופה. גירוי זה מאמן את שרירי הגב ומשפר את היציבה לאורך זמן.
  • אחיזה חכמה: נקודות גמישות ודקות במיוחד בתחתית הגרב המבטיחות אחיזה מושלמת ללא תזוזות בתוך הנעל.

  מחזיר אור חכם: מחזירי אור צבעוניים הבולטים לעין מגבירים את הנראות בלילה לריצה בטוחה.

  טכנולוגיית CLIMA:

  • התאמה אקלימית מיטבית: תערובת של חומרים לטמפרטורות חמות וקרות המתאימה את עצמה באופן מושלם למתאמן. השימוש בחומרים הידרופיליים (סופגים) מבטיח נידוף מהיר של הלחות והזיעה לרמת נוחות מירבית. מבנה הסיבים המשולבים בבד הופכים אותו גם לעמיד ביותר.
  • התאמה אקלימית לקור: גרבי האולטראלייט של CEP עשויים מאריג דק המאפשר נידוף של הזיעה והלחות ושומר על כפות הרגליים קרירות ויבשות. שכבת ריפוד דקה באזור כף הרגל מבטיחה נוחות ומגע ישיר עם נעלי הריצה לשיפור האחיזה
  • התאמה אקלימית לחום: גרבי המרינו (Merino) של CEP משלבים את הנוחות של צמר המרינו לצד התפקוד הגבוה של הסיבים הפוליאמידיים האיכותיים. שילוב זה מבטיח שמירה על טמפרטורת גוף אופטימלית, בקרת לחות ועמידות משופרת.

  התאמה אקלימית תרמית: הגרביים התרמיות של CEP דואגות לחימום כפות הרגליים במהלך החודשים הקרים. החלק הפנימי של הגרב מצופה במשטח קטיפתי המשמש כשכבת בידוד. טכנולוגיית האריגה החדשנית של הגרביים מאפשרת נידוף לחות וזיעה לצד שמירה על החום.

 • כיצד ביגוד הקומפרשן של CEP משפר את ההתמודדות עם אתגרים פיזיים?

  ביגוד הקומפרשן של CEP עוצב ופותח במיוחד עבור ספורטאים, ולכן מבוסס על שלושת העקרונות הבאים – מניעת פציעות, שיפור הביצועים והחלמה לאחר אימונים:

  מניעת פציעות – הערך העליון בעבור ספורטאים הינו שמירה על הכושר הגופני ועל הבריאות. ולכן, CEP פיתחה את מוצריה תוך שיתוף פעולה מלא עם ספורטאים מובילים בתחומם, מומחי רפואת ספורט ופיזיותרפיסטים מנוסים. מוצרי הקומפרשן החדשניים שומרים על הגוף, מייצבים אותו ומותאמים במיוחד לאימונים בעצימות גבוהה.

  שיפור הביצועים – המטרה העיקרית של ביגוד ספורט CEP היא להוות אמצעי לשיפור הביצועים והיכולות על מנת לאפשר לכל אחד שנהנה מהם להגיע ל”שלב הבא”. מוצרי הביגוד השונים מספקים את התמיכה והכוח שהגוף צריך על מנת להצליח ולהרגיש טוב גם לאחר האימון או התחרות.

  החלמה לאחר אימונים – החלמת הגוף הינה גורם מרכזי בדרך להצלחה ולביצועים גבוהים יותר. ממש כמו סוללה, הגוף צריך לטעון את עצמו מחדש באופן יעיל כדי שיהיה מוכן תמיד לביצועי שיא. טכנולוגיית הקומפרשן מעודדת את זרימת הדם גם במנוחה ומאיצה את הבנייה

  המחודשת של מאגרי האנרגיה בשרירים, לצד סילוק תוצרי הפסולת. התוצאה היא הקלה על הכאבים, רגליים רעננות יותר, וחידוש מאגרי האנרגיה במהירות האפשרית על מנת להיות מוכנים לאימון או לתחרות הבאה.